Wynajem aut w Poznaniu

ARGrent zapewnia wynajem samochodów dostawczych oraz osobowych w Poznaniu oraz okolicach miasta.

Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Czas wynajęcia pojazdu zależy jedynie od klienta – my zaś staramy się dopasować ofertę tak, aby nie musiał on ponosić dodatkowych kosztów administracyjnych lub tych związanych z użytkowaniem auta. Stałym klientom oferujemy zaś atrakcyjne rabaty, które mają być podziękowaniem za wielokrotne skorzystanie z naszych usług.

W ofercie ARGrent znalazły się pojazdy znanych i renomowanych producentów takie jak Ford, Toyota, Skoda, Renault czy Peguot. Wszystkie samochody posiadają doskonałe parametry, zapewniają komfort jazdy oraz są sprawne technicznie – na bieżąco dokonujemy ich przeglądu i niezwłocznie naprawiamy wszelkie usterki dzięki czemu auta są niezawodne oraz zawsze docierają do wyznaczonego celu. Naszym klientom proponujemy także całodobowe holowanie oraz wypożyczenie pojazdu z OC sprawcy wypadku.

Skorzystanie z naszych usług jest rzeczą prostą, która nikomu nie powinna sprawiać najmniejszych problemów – wystarczy za pośrednictwem naszej strony internetowej wypełnić formularz znajdujący się w zakładce "rezerwacja”. W razie wszelkich pytań zachęcamy również do wybrania zakładki "kontakt” i skorzystania z naszego numeru kontaktowego – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz doradzimy najlepsze rozwiązania.

biuro@argrent.pl
infolinia: 794 154 164