Warunki użytkowania i najmu pojazdu


Zyskaj mobilność w każdej sytuacji.

Każdy z nas ceni sobie komfort podróżowania i możliwość pokonywania kolejnych kilometrów przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających Klientów, chcemy spełniać te oczekiwania i dlatego proponujemy wynajem aut osobowych i dostawczych, które dostępne są w wielu oddziałach naszej firmy, znajdujących się w Bydgoszczy, Trójmieście, Toruniu, Poznaniu oraz Szczecinie. Nasza wypożyczalnia samochodów to mieszanka dużego doświadczenia pracowników, profesjonalizmu oraz doskonałej floty pojazdów renomowanych producentów, takich jak Ford, Toyota czy Peugeot. Wszystkie cechuje doskonały stan techniczny, optymalne wyposażenie oraz komfort, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Polecamy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem, a swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz przedstawicieli firm. W zakres naszych usług wchodzą również holowanie całodobowe i wypożyczanie pojazdów z OC sprawcy wypadku.


Opcja dla Twojej firmy

Nasza firma obsługuje nie tylko osób prywatnych, ale przygotowała również specjalne propozycje dla firm. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb Klientów biznesowych i dlatego też umożliwiamy wynajem samochodów długoterminowy, który może przynieść firmie wiele korzyści. Polecamy zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze, które posiadają doskonałe parametry i są w pełni sprawne, dzięki czemu nie zawiodą kierowców nawet na dalekich trasach. Skorzystanie z takiej oferty pozwala na znaczące obniżenie kosztów, które zostałyby wygenerowane przez zakup nowego środka transportu, a także umożliwia uzyskanie pełnej mobilności. Przygotowaliśmy szereg dedykowanych przedsiębiorcom rozwiązań, dzięki którym spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów biznesowych.

Zawarcie transakcji z ArgRent jest bardzo proste, bowiem odbywa się za pośrednictwem strony internetowej – wystarczy wypełnić formularz znajdujący się w zakładce „Rezerwacja”. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego w celu zyskania odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wizyty w jednym z oddziałów firmy – zarówno w Bydgoszczy, jak również innej placówce.Dlaczego wypożyczalnia samochodów ArgRent?

  • oferujemy konkurencyjne ceny,
  • ograniczamy formalności do minimum,
  • prowadzimy wynajem aut nowoczesnych i w pełni sprawnych,
  • zapewniamy fachowe doradztwo i indywidualne podejście,
  • udzielamy korzystnych rabatów dla stałych Klientów i organizujemy liczne promocje.
biuro@argrent.pl
infolinia: 794 154 164