Wynajem samochodu na lotnisku w Bydgoszczy

Wypożyczenie samochodu bezpośrednio po wylądowaniu jest doskonałą opcją dla osób poszukujących bezkompromisowych rozwiązań, dla których czas i wygoda są największymi priorytetami. Wypożyczalnia Argrent oferuje wygodny wynajem samochodów na lotnisku w Bydgoszczy. Wychodząc naprzeciwko potrzebom i komfortowi podróży klienta, uprościliśmy wszelkie procedury do absolutnego minimum:

• Pierwszym etapem jest rezerwacja wybrane przez Ciebie samochodu. Możesz wybierać pomiędzy całą flotą dostępną w wypożyczalni Argrent. Obowiązują Cię takie same zasady, jak przy wypożyczeniu samochodu z jakiegokolwiek z naszych oddziałów – masz możliwość wyboru zarówno wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego.

• Po wylądowaniu na lotnisku w Bydgoszczy skontaktuj się telefonicznie z naszym biurem, a my podstawimy wybrany przez Ciebie samochód w ciągu 10 minut.

• Korzystaj z wszystkich przywilejów, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów Argrent. Nie ma narzuconego limitu kilometrów ani żadnych ukrytych opłat!

• W terminie przewidzianym do zwrócenia pojazdu prosimy o ponowny kontakt i umówienie się z naszym biurem do odbioru samochodu. Wypożyczony samochód możesz przekazać na lotnisku bez żadnych dodatkowych opłat!

Zarówno odbiór jak i przekazanie z powrotem samochodu jest wygodne i zajmuje tylko chwilę. Po wylądowaniu będziesz poproszony o przedstawienie dokumentu tożsamości i podpisanie umowy, po czym będziesz mógł w komfortowy sposób opuścić lotnisko. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące samej procedury wynajmu, dodatkowych opcji czy naszej wypożyczalni, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

biuro@argrent.pl
infolinia: 794 154 164