Wynajem aut w Gdańsku

Jesteś mieszkańcem Gdańska lub okolic i poszukujesz samochodu do wynajęcia?

Firma ARGrent będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! W jej ofercie znajdziesz auta dostawcze oraz osobowe, które należą do znanych światowych marek typu: Ford, Skoda, Peugeot, Toyota, Renault lub Nissan. Każdy, dostępny w ofercie samochód jest komfortowy oraz sprawny technicznie, dzięki czemu podczas jazdy jest niezawodny oraz zapewnia bezpieczeństwo pasażerom.

Usługi proponowane przez ARGrent są dopasowywane indywidualnie do potrzeb każdego klienta – pozwala im to w pełni cieszyć się doskonałą jakością usługi, a także chroni ich przed długim załatwianiem formalności oraz ponoszeniem dodatkowych opłat. Dzięki temu wynajem samochodów w naszej firmie jest jeszcze bardziej prosty i wygodny, co dodatkowo skłania do skorzystania z naszych usług. Dla stałych klientów przygotowaliśmy zaś korzystne rabaty oraz promocje. Oferowany przez nas wynajem aut może dotyczyć zarówno okresu krótko- jak i długoterminowego. To od klienta zależy, przez jaki czas chce użytkować dane auto.

Ponadto oferujemy również pomoc w przypadku awarii lub kolizji – zapewniamy 24-godzinne holowanie pojazdów na terenie Polski oraz Europy. W takich sytuacjach można również skorzystać z oferowanego przez nas bezgotówkowego samochodu zastępczego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

biuro@argrent.pl
infolinia: 794 154 164